Hlavička - pravidla soutěže

1. Viste na liště velikosti 1,5 - 3 cm.

Pozn.: Vhodnější je začít na liště větší velikosti.

2. Úchop je libovolný.

Pozn.: Otevřený, polozavčený, zavřený, s pomocí palců či bez.

3. Postavení paží i šířka úchopu je libovolná.

Pozn.: Viset můžete s napnutými, pokrčenými i skrčenými pažemi. Polohu paží i šířku můžete v průběhu visu měnit. V průběhu visu můžete i shybovat.

4. Minimální délka visu, který je možno do celkového součtu započítat je 10 vteřin.

Pozn.: Odvisíte-li v jeden den např. takovýchto 5 sérií: 8 vteřin, 8 vteřin, 9 vteřin, 10 vteřin a 10 vteřin, celkem si smíte zapsat jen 20 vteřin.

5. Podmínkou započítání jakéhokoliv času ve visu je doplnění motýlků dalším cvičením. Ke každému zápisu visů do soutěže musíte provést 15 kliků a 8 výkroků na každou nohu. Do soutěže však zapisujte jen čas visu.

Pozn.: Abychom předešli jednostrannosti zatěžování pohybového aparátu během soutěže, každý zápis visů musí být doplněn cvičením na málo zatěžované svaly přední strany těla, tricepsů, hýždí a dolních končetin. Ke každému zápisu do soutěže musíte odcvičit minimálně 15 kliků (nebo 20 mírných) a 8 výkroků na každou nohu (16 výkroků). Př.: Ve čtvrtek odvisíte na liště 4x v časech 20, 15, 10 a 8 (8 se nezapočítává) vteřin. Chcete-li si však zapsat výsledných 45 vteřin do soutěže, musíte ještě přidat 15 kliků a 16 výkroků. Je na vás, na kolik sérií si kliky či výkroky rozdělíte. Jedná se však o tak nízký počet oapkování, že by na splnění každého druhu cviku měla stačit jedna série.

6. Soutěž bude ukončena 28.10. a poslední záznam bude přijat 28.10. v poledne.

Pozn.: A Maťo, žádný posílání čísel po uzavírce :).

Ať to hezky mává :-)   T.

Vyplňovat můžete tady.

Zpět na soutěže